Скандал у «кривій хаті». Сумська міська рада звинувачує обласну в диверсії (ВІДЕО)

Сумська міська рада звинувачує обласну раду в умисному перешкоджанні її роботи, зокрема, у відключенні інтернету. Із відповідною заявою про це  вона сьогодні звернулася до правоохоронних органів .

Як розповів секретар міськради Андрій Баранов, у понеділок, 11 березня, у міськраді зник інтернет.  Фахівці виявили, що пошкоджені. кабелі . Щоб з’ясувати як таке могло статися,  переглянули відеозаписи з камер спостереження, що встановлені біля серверних.

Камери зафіксували як декілька чоловіків, в одному з яких у міськраді впізнали працівника обласної ради, підходять до щитка, і , на думку Андрія Баранова, перекушують плоскогубцями інтернет-кабелі мерії.

Наразі, відеозаписи передані СБУ і поліції.

В обласній раді коментарів поки не надають, втім, начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи облради Лілія Наумова говорить,  що з 6 березня в обласній раді не працювали телефони, і припустила, що це може бути пов’язане з проблемами міськради з інтернетом.

За інформацією, начальника відділу комунікації ГУ Нацполіції в Сумській області Ельвіри Біганової,  повідомлення про відключення інтернету в мерії до поліції надійшло о 8:43 ранку. Правоохоронці проводять перевірку.

Джерело: Sumy.Today

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.