«Тут питань багато…» Що відповів сумчанам міський голова під час свого звіту перед громадою (ВІДЕО)

Вчора, 13  квітня,  в обласній філармонії відбувся звіт міського голови Сум Олександра Лисенка про результати його роботи за 2018 рік.

Глядацьку залу філармонії  заповнили переважно працівники міської ради, установ бюджетнної сфери  і депутати. Решту місць зайняли кілька десятків сумчан, які прийшли , аби спитати мера, коли і як будуть вирішені ті чи інші проблеми міста.  Бажаючі  мали можливість ознайомитися також  із текстовою версією звіту, надрукованою  на 24 аркушах накладом 300 екземплярів,   яку можна було взяти у фойє філармонії.

Коротко результати минулого року по усіх напрямках діяльності міськради презентував на початку звіту 6-хвилинний відеоролик (на відео  – з 39 хв. 30 сек).

Потім слово взяв міський голова (на відео – з  45 хв. 45 сек.), який почав з головних, на його думку напрямків – відкритості та прозорості влади і економічної стабільності.

Головні тези і цифри його звіту у текстовому варіанті можна переглянути за посиланням https://smr.gov.ua/uk/novini/pro-golovne/13925-oleksandr-lisenko.html

По завершенню доповіді, яка тривала біля двох годин, міський голова відповів на запитання сумчан (на відео з 2 год. 40 хв. 40 сек.).

Вони стосувалися облаштування пандусів, спортивних майданчиків, ремонтів МЦ «Романтика» і стадіону «Авангард», реконструкції Театральної площі, пам’ятника Героям Небесної сотні, майбутнього СНВО, розробки Стратегії розвитку Сум, закупівель і договорів поза системою «Прозорро», якості роботи маршрутних таксі, універмагу «Київ», тощо.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.