В Департаменті інфраструктури Сумської міськради новий керівник

Едуард Велитченко, який до цього керував КП «Міськсвітло», із 15 квітня очолив Департамента інфраструктури міста Сумської міськради замість Григорія Яременка.

Нового керівника представив сьогодні на початку апаратної наради міський голова Олександр Лисенко

«На Вас покладається відповідальність за важливий напрямок роботи. Продовжуйте в тому ж руслі, як працювали директором комунального підприємства. По КП «Міськсвітлу» питань не було, хай не буде їх і по Департаменту. Ми допомагатимемо вам в усіх починаннях», – сказав, звертаючись до Едуарда Велитченка, Олександр Лисенко.

Нового керівника Департаменту інфраструктури міста обрали на конкурсі 11 квітня. На посаду претендували дві особи.

Едуард Велитченко народився 20 вересня 1971 року в Сумах. По закінченню дев’ятирічки на Івано-Франківщині, вступив до машинобудівного коледжу в Сумах. Після проходження строкової військової служби працював інженером на машинобудівному об’єднанні (1991–1993 роки). Потому (1993–1999 роки) – майстром електромонтажної дільниці на Крайній Півночі. З 1999 по 2003 роки обіймав посаду директора ТД «Центроліт». З 2003 по 2007 роки працював інженером в Іспанії. Опісля до вересня 2016 року – у приватних структурах, після – у КП «Міськсвітло», спочатку начальником району мереж зовнішнього освітлення, а згодом – директором підприємства.

Має дві вищі освіти – навчався в Якутському державному університеті та Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Нагадаємо, що його попередник Григорій Яременко, який є фігурантом у справі про загибель малюка в ліфті в січні ц.р., звільнився за власним бажанням 5 березня.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.