Мера Сум Олександра Лисенка наздогнала невідома хвороба

Вчора, 15 квітня, у Зарічному райсуді м. Суми мав відбутися розгляд адміністративного протоколу щодо міського голови Олександра Лисенка про вчинення ним правопорушень, пов’язаних із корупцією за частинами 1 та 2 ст. 172-7 КУпАП.

Втім, в  судове засідання  міський голова не з’явився. На початку засідання його захисник Юлія Молібог надала довідку про те, що Олександр Лисенко  перебуває на лікуванні та просила відкласти розгляд справи. На запитання судді про час лікування та діагноз, не вказаний в довідці, захисник зазначила, що про лікування дізналася сьогодні вранці, а його строк складе не менше тижня. За її словами, міському голові  стало зле під  під час щопонеділкової апаратної наради, і зараз він перебуває в лікарні.

Строк розгляду справи зупинено до явки Сумського міського голови до суду. Наступне судове засідання у справі призначено на 22 квітня 2019 року

Нагадаємо, у протоколах  про адміністративні правопорушення мова іде про те, що міський голова Олександр Лисенко не повідомив НАЗК про наявність у нього реального конфлікту інтересів, що виник під час видання розпоряджень у 2017 році, якими встановлено премію Сумському міському голові за роботу у 2017 році та в умовах реального конфлікту інтересів  видавав  розпорядження  у 2017 році про преміювання самого себе.

Нагадаємо, що це не перший випадок, коли Олександр Лисенко йде на лікарняний саме тоді, коли має з’явитися до суду. Минулого року він через це був відсутній на роботі майже два місяці.

Раніше ми повідомляли: Чиновників Сумської міськради косить дивна хвороба

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.