Хто претендує очолити ОТГ у Сумському районі (СПИСОК)

Тимчасова виборча комісія  4 жовтня завершили прийом документів для реєстрації кандидатів у депутати та на посаду голів ОТГ, а 5 жовтня розглянула документи та зареєструвала перелік кандидатів. Близько 220 з них йдуть у  Сумському районі в депутати,  9 на посаду голів ОТГ.

У виборах, які відбудуться  29 жовтня  , у районі мають взяти участь  близько 10 тисяч жителів Степанівської  та Верхньосироватської  ОТГ.

У Верхньосироватській громаді комісія затвердила документи шести  кандидатів на посаду голови та більше 120 заяв на сільських депутатів. Всього там буде 26 округів, тобто 26 депутатів (19 від Верхньосирватської сільської ради та 7 від Великобобрицької).

Кандидати на посаду голови у Верхньосироватській ОТГ:
-Алла Александрова (самовисуванець);
-Володимир Зеленський (партія «Батьківщина»);
-Віктор Степаненко ( ББП Солідарність);
-Олександр Гамалій (самовисуванець);
-Тетяна Рощупкіна (самовисуванець);
-Юрій Жиленко (Опозиційний блок).

У Степанівській ОТГ комісія затвердила трьох  кандидатів на посаду голови та близько 89 заяв на сільських депутатів. Як і Верньосироватській громаді там буде 26 округів, тобто обиратимуться 26 депутатів.

Кандидати на посаду голови у Степанівській ОТГ:
-Галина Макушенко (самовисуванець);
-Володимир Лукаш (самовисуванець);
-Наталія Козупиця (самовисуванець).

Загалом, повідомляє spec-kor.com.ua,  на вибори 29 жовтня на Сумщині підуть 9 ОТГ: Буринська (більша частина Буринського району), Дубов’язівська (Конотопський район), Коровинська (Недригайлівський район), Комишанська (Охтирський район), Чернеччинська (Охтирський район), Новослобідська (Путивльський район), Степанівська (Сумський район), Тростянецька (м. Тростянець та дві сусідні сільради), Верхньосироватська (Сумський район).

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.