Вибори на Сумщині: у Бурині побили журналістку газети «Сумщина» через «незручні» запитання (ВІДЕО)

Журналістку обласної газети «Сумщина» Інну Панченко побили вчора у Бурині після агітаційного концерту подружжя Білоножків на підтримку кандидата на посаду голови ОТГ Віктора Ладухи. Про це повідомив головний редактор газети Сергій Моша:

«Охоронці кандидата на голову ОТГ Віктора Ладухи та особисто  #покищомер#АртемСеменіхін -міський голова Конотопа побили журналіста газети “Сумщина” мою помічницю Інну Панченко».  Мера Конотопа розлютило запитання журналістки ,  коли він віддасть в АТО меценатську автівку, на якій збив людину.

Згодом подробиці того, що сталося розповіла на відео і сама постраждала.  За її словами, після «незручного» запитання Артем Семеніхін вибив з рук журналістки мобільний телефон і почав топтати його ногами, а жінці наніс кілька ударів кулаком  в груди. До розправи підключився й депутат обласної ради (фракція ВО «Свободи») Микола Биркун, який «відфутболив» телефон подалі, не даючи журналістці спасти хоча б сім-карту.

Остовпілим від побаченого людям пояснили, що журналістка, нібито, приставила ножа до горла мера Конотопа,  і він вимушений був захищатися. За усім цим спостерігали, але не втручалися, поліцейські, які мали забезпечити громадський порядок.

Журналістка звернулася із заявою до поліції, втім, невідомо чи згодиться хтось з очевидців події виступити свідком. «Якщо ми дамо свідчення, – говорять жителі Бурині, – то завтра запалають наші хати».

Нагадаємо, що раніше поліцією було відкрито кримінальне провадження за фактом нападу за участю нинішнього кандидата на голову ОТГ Віктора Ладухи  на робочу групу обласної ради, яка вивчала питання незаконного використання земель у Буринському районі.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.