Поліція приділить головну увагу виборам в ОТГ на двох “проблемних” дільницях Сумщини

До виборів, які 29 жовтня відбудуться в 9 об’єднаних територіальних громадах Сумщини, все готове. Про це під час прес-конференції в Сумському прес-клубі розповіла координаторка спостереження за виборами у Сумській області Громадянської мережі ОПОРА  Ірина Стегній.

«Загалом виборча кампанія проходить спокійно, що й не дивно, адже місцеві вибори так зазвичай і проходять. Зафіксовані випадки «чорного» піару у Бурині, Верхній Сироватці. Через помилки довелося передруковувати бюлетені у Дубов’язівській ДВК», – розповіла Ірина Стегній.

У Коровинській ОТГ, у разі, якщо виникатимуть конфлікти, вибори можуть визнати не дійсними, бо там у виборчій комісії включені представники не парламентських партій. Не дивлячись на роз’яснення юристів ОПОРИ, їх не замінили.

Як завжди за дотриманням порядку під час виборів стежитимуть представники поліції. За словами заступника начальника ГУНП в області Володимира Бабича охорону громадського порядку на виборчих дільницях забезпечуватимуть 130 полісменів з числа місцевих правоохоронців. Також, передбачені резерви – 40 співробітників поліції приданих сил та ще 50 чоловік резерву. У їх число входять бійці роти патрульної поліції особливого призначення «Суми». У сам день виборів чергуватимуть 13 автопатрулів та 6 піших нарядів. На території громад нестимуть службу 13 слідчо-оперативних груп та 13 автопатрулів, 9 груп документування.

«Аналізуючи оперативну обстановку напередодні виборів було визначено більше сил направити на забезпечення правопорядку під час виборів в Буринській та Дубов’язівській ОТГ», – повідомив Володимир Бабич.

Нагадаємо, що цієї неділі, 29 жовтня,  пройдуть перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 9 ОТГ із Буринського, Конотопського, Недригайлівського, Охтирського, Путивльського, Сумського, Тростянецького районів Сумщини та у Верхньосироватській ОТГ, що утворена на території суміжних районів – Сумського та Краснопільського.

Алла Юр’єва

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.