Сумська міська рада готується до дострокових виборів?

На сайті міської ради з`явилося повідомлення про необхідність сумчанам перевірити свої дані у реєстрі виборців. 

Повідомляється, що в першу чергу перевірити дані треба виборцям, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборцям:

яким після останніх виборів виповнилося 18 років (будуть голосувати вперше);
які після останніх виборів змінили прізвище, ім’я, по батькові;
які змінили місце проживання;
які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності або були відсутні в списках.

Також перевірити дані про себе та членів своєї родини можливо через сервіс “Особистий кабінет виборця”, що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі інтернет (www.drv.gov.ua).

Для цього в розділі “перевірити дані у реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися з паспортом до відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного або Ковпаківського районів м.Суми за адресою: м.Суми, майдан Незалежності, 2 (5-й поверх, каб. 71, 89),
телефон 63-27-19, 63-29-39, 60-01-64, час прийому: понеділок-четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00.

Нагадаємо, якщо в Україні не призначать дострокових виборів, наступні вибори плануються лише 2019 року.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.