Андрій Деркач – у десятці «засівателів»- благодійників Верховної Ради

Про благодійну діяльність нардепа від Сумщини Андрія Деркача розповідається у статті «Зійшла «Манна Небесна»: як нардепи засипають виборців подарунками», опублікованій на сайті «Українська правда».

У статті використане дослідження  Громадського руху ЧЕСНО, хто з  нардепів і як «засіває»  виборців подарунками за допомогою своїх благодійних фондів.

Найбільше благодійних організацій задекларував нардеп від БПП Василь Брензович  із Закарпаття –  чотири, по три – у Вячеслава Богуслаєва і Сергія Шахова, по два –  Олега Ляшка, Оксани Білозір, Леоніда Козаченка, Анатолія Матвієнка, Борислава Розенблата, Олександра Фельдмана і  Андрія Деркача.

«Екс-член фракції “Воля народу” Андрій Деркач має в декларації благодійний фонд Андрія Деркача “Наше майбутнє” і “Серце на долоні”, – пише журналістка ОксанаСставнійчук. – Деркач сам у соцмережах писав, що благодійний фонд “Наше майбутнє” фінансував програми з медоглядів.

На сайті Деркача вказано, що “Наше майбутнє” закуповує медобладнання, займається екологією, культурою тощо. Ще нардеп допомагає школам, дитсадкам, встановлює дитмайданчики, проводить медогляди, та дарує парти від свого благодійного фонду.

У соцмережах Деркач публікує фото з роздачею подарунків на святого Миколая і на Новий рік в Глухові і містечках навколо. На 8 березня від Деркача жінки отримали грамоти, подарунки, кава-машину, квіти; також він дарував пакети працівникам сільського господарства».

“Причина, чому брендована благодійна діяльність нардепів викликає занепокоєння в активістів, досить проста, – пояснює журналістка. – .Діапазон голосів, необхідних для перемоги на мажоритарному окрузі в Україні, за даними 2014 року, становить від 1 500 до 70 000 виборців. Як показує практика, активна благодійна діяльність нардепів, роздача подарунків та встановлення дитячих майданчиків здатні підтримувати лояльність такої кількість виборців упродовж перебування обранця на посаді. А під час передвиборчих перегонів така діяльність дає їм суттєві переваги над конкурентами.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.