Вибори в ОТГ Сумщини не відбудуться через воєнний стан

Вчора, 29 листопада,  відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яка розглянула деякі питання організації підготовки та проведення місцевих виборів в окремих регіонах України, в яких введено воєнний стан.

Зазначено, що у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях у період, на який вводиться воєнний стан, проводяться перші та додаткові місцеві вибори, призначені Центральною виборчою комісією, а також проміжні та повторні місцеві вибори, призначені відповідними територіальними виборчими комісіями.

У зв’язку з цим Комісія звернула увагу суб’єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться в областях, у яких введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог частини першої статті 19 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” щодо заборони проведення виборів.

При цьому визначено, що питання призначення місцевих виборів у вказаних областях вирішуватиметься суб’єктами їх призначення в порядку, визначеному законодавством України, після припинення чи скасування воєнного стану.

На Сумщині вибори в об’єднаних територіальних громадах мали відбутися у Путивльській, Білопільській, Синівській та  Річківській  ОТГ 23 грудня цього року.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.