Анатолій Гриценко подав документи у ЦВК

Сьогодні, 12 січня, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко подав до Центральної виборчої комісії документи для участі в якості  кандидата на виборах президента України.

Напередодні, 11 січня,  XIII з’їзд політичної партії партія «Громадянська позиція»  одноголосно висунув Анатолія Гриценка кандидатом у президенти України від цієї політсили.

Того ж дня відбувся форум «Демократичних сил», у якому взяли участь делегати ПП «Громадянський рух «Хвиля», політична сила «Альтернатива», ПП «Рідна країна», ПП «Європейська партія України», ПП «Громадянська позиція».

Виступаючи перед однопартійцями і на Форумі, Анатолій Гриценко презентував свою програму «Чесний президент – служитиме людям!», з якою висувається на вибори президента України.

Одним із його перших кроків стане внесення закону про імпічмент президента.  «Не буде президент ховатися за недоторканність. Не буде «любих друзів» – буде невідворотність покарання для всіх, незалежно від партійної приналежності, влади чи опозиції», – запевнив Анатолій Гриценко.

Окрім імпічменту та скасування депутатської недоторканості, лідер «Громадянської позиції» зауважив, що необхідно остаточно прийняття рішення щодо переходу до нової виборчої системи та заборони політичної реклами на телеканалах. За його словами, такі кроки відкриють шлях до  влади  чесним професіоналам, у тому числі – обдарованій молоді.

У питанні врегулювання ситуації на сході України політик пообіцяв, що окуповані території планує повернути дипломатичними, воєнними, економічними, санкційними засобами спільно із зарубіжними партнерами. За його словами, це можливо здійснити протягом 5-річного президентського терміну.

«Не буде Україна поступатися правами на Крим в обмін на будь-які економічні поступки – у Криму наші громадяни, це наша земля, і Крим буде українським!», – підкреслив Анатолій Гриценко.

Також він розповів, що в економічному блоці за час його президентства не буде безсистемних реформ і небезпечних експериментів з економікою, а планується економічне зростання темпами 10% щорічно на основі Плану дій, розробленого його командою спільно з Української Радою Бізнесу, економістами і експертами громадського сектору.

Окремий блок програми Анатолія Гриценка також стосується соціальної політики. Політик підкреслив, що мінімальна пенсія не буде нижчою за реальний прожитковий мінімум.

«Ми підвищимо пенсії до економічно обґрунтованого рівня, що справедливо врахує трудовий внесок і кваліфікацію. Середня зарплата в Україні буде понад 700 євро, відповідно зростатимуть пенсії», – розповів Анатолій Гриценко.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.