Що пишуть про візит Тимошенко на Сумщину ЗМІ і в соцмережі

Вчора, 31 січня, Сумщину відвідала кандидатка на посаду президента України Юлія Тимошенко. Візит обмежився містом Лебедин і селом  Голубівка Лебединського району, хоча попередньо повідомлялося про наміри лідера «Батьківщини» зустрітися і з громадою обласного центру. У соцмережі, як не дивно, приїзд Тимошенко, яку називають одним з ймовірних переможців першого туру виборів, фактично не помітили.

Крім коротких постів її однопартійців – нардепа Владислава Бухарєва, який супроводжував Тимошенко на Лебединщині  і першого заступника міського голови Сум Володимира Войтенка, який претендує на крісло нардепа замість Олега Медуниці, відгукнувся лише Павло Юрченко:

«Лебедин сьогодні. На головній площі міста зі  сцени лилися сльози Юлії Тимошенко, а за сценою містяни, на вигляд навіть і небідні і неголодні, стояли в черзі за дармовим супчиком і пиріжками…» (на фото):

І дуже скупі коментарі  (негативні були видалені)  на зразок такого:

Taras Byrov “Так, не забудьте взяти трехлітрові банки з водою (на зустріч з Тимошенко в конотопі – Xpress) , та зарядити іх енергетикою Святоі Юліі Тимошенко, потомственноі вічунки і цілитильниці в сьомому поколінні…”

Не виявили інтересу до візиту кандидатки в президенти і інтернет-видання Сумщини. Згадали про нього лише на сайті «Сумські дебати» у матеріалі під красномовним заголовком: «Батьківщинівська вакханалія на Лебединщині: що робила в райцентрі на Сумщині Юля Тимошенко»:

«Візит кандидата у президенти України, як її в народі називають «Баби Йулі» до Лебедина, видався не зовсім вдалим. І вже точно не таким, як обіцяли своєму «патрону в юбці» місцеві політики.

Спочатку фарбою облили білборди із зображенням головної батьківщинівки, а потім і народу прийшло не стільки, скільки обіцяли – менше тисячі

І це при тому, що звозили «прихильників» Юлії Тимошенко звідусіль: від найвіддаленішого села Лебединського району, до Сум. Автобуси, серед яких і шкільні, йшли цілими колонами. Говорять, гроші давали.

Місцеві жителі дуже обурені тим, що автобуси порушували правила дорожнього руху, зупиняючись на пішоходах, перехрестях і через це у маленькому містечку створилися пробки, яких тут ніколи не було.

За словами лебединців, організаторами такого скандального флеш-мобу виступили представники Батьківщини – голова Лебединської РДА Віктор Химич і голова Лебединської районної ради Василь Калита.Ще й екс-мер Анатолій Троян зі своїм екс-заступником Василем Кащею засвітилися.

Не дивлячись на те, що законом заборонено брати участь посадовим особам місцевого самоврядування і органів державної влади у політичних заходах, у Лебедині, як виявилося, закони не писані. У повному складі керівництво районної РДА та районної ради вийшли підтримати свого партійного боса, та ще й відділ культури задіяли. Ті допомагали озвучкою, мікрофонами. Нагадаємо, у робочий час. Державні службовці. Правоохоронним органам, до речі, ціле поле для розслідування.

Спільниця Путіна і «хрещена мама» терористки Савченко в образ, як і завжди, увійшла. Вийшла до людей з чарівною, «наклеєною» посмішкою, багато говорила загальних фраз, «сипала» популістськими лозунгами, і жодної конкретики. Люди були налаштовані категорично і хотіли задати кілька питань, проте правдиво відповісти кандидатка в президенти так і не змогла. Втім, це людей не здивувало.

Не відповіла, зате накормила. Підкупали людей цинічно… супчиком з застарілих кісток. Складалося враження, що «Бабця Йуля» приїхала нагодувати голодних лебединців помиями. Звісно, дехто поїв безплатно, а багато не стали принижуватися таким цинічним політичним підходом, який, на думку пересічних містян, образив людей.

Юля швидко приїхала, швидко й поїхала. Розходячись, одна бабця запитала у іншої: «Чого приїжджала, я так і не зрозуміла?!».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.