ВИБОРИ-2019. Хто має шанси вийти у другий тур: оприлюднили свіжі рейтинги

Володимира Зеленського на президентських виборах готові підтримали 27,7% тих, хто визначився і має намір голосувати. Другу позицію у рейтингах займає нинішній президент Петро Порошенко, якого готові підтримати 19,6% опитаних, а третю – лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко (14,8% тих, хто визначився і піде на вибори).

Про це свідчать результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень «Социс», проведеного з 5 по 10 березня.

За Юрія Бойка проголосували б 9,6% респондентів, за Анатолія Гриценка – 8,2%, а Олега Ляшка – 4,8%.

За Ігоря Смешка проголосували би 3,4% опитаних, Олександра Вілкула – 2,8%, Руслана Кошулинського – 2,3%,.

Окрім того, під час дослідження респондентам також було запропоновано зробити свій власний прогноз того, хто стане наступним президентом України.

Так, на запитання: «Скажіть, а хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?», найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 23,9%.

19,3% опитаних прогнозують перемогу Зеленському, а Тимошенко –13,2%.

У перемогу решти кандидатів респонденти вірять неохоче, жоден з кандидатів не отримує показники вищі за 3%.

При цьому близько чверті опитаних (24%) ще не змогли визначитись з тим, хто саме стане наступним президентом України.

В опитуванні взяли участь 2 тисячі респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей).

Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та область проживання. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1%

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.