Які вікові групи яким кандидатам віддають перевагу – ОПИТУВАННЯ

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», за кандидата в президенти Володимира Зеленського готові віддати свої голоси 39% молоді у віці від 18 до 29 років,  ще 26%  – у віці від 30 до 39 років і лише 7% пенсіонерів (кому за 60).

Найбільшу кількість прихильників Юлії Тимошенко складають пенсіонери – 21% та  виборці у віці 50-59 років – 16%.  Ще 13% – це люди від 40 до 49 років. Молодь у віці  18 до 29 років серед прихильників ЮВТ складає 7%.

За підсумками рейтингу Зеленський є лідером електоральних симпатій в містах, а Тимошенко – в селах. Зеленського, Порошенка та Гриценка відносно більше підтримують чоловіки, а Тимошенко – жінки. 

Лідером загального  президентського рейтингу станом на кінець другого тижня березня залишається Володимир Зеленський, якого підтримують 24,9% тих, хто визначився та має намір голосувати. Другу позицію займає Юлія Тимошенко (18,8%), а третю – Петро Порошенко (17,4%). У першу п’ятірку увійшли також Юрій Бойко, за якого готові віддати свої голоси 10,2% та Анатолій Гриценко – 9,4%.

Щодо інших кандидатів у президенти України, то їх рейтинг відповідно до соціологічного дослідження наразі виглядає таким чином: О.Ляшко – 5,8%, О.Вілкул – 3,5%, І.Смешко – 3,1%, Р.Кошулинський – 2,2%.

Кожен шостий не визначився з вибором кандидата. Найбільше таких серед найбідніших виборців, мешканців сіл та серед жінок.

Володимира Зеленського підтримують у південно-східних областях та в Центрі країни. Юлію Тимошенко та Петра Порошенко – в Центрі та на Заході. Анатолія Гриценка – на Заході, а Юрія Бойка – на Сході країни.

22,1% опитаних вважають, що наступним президентом буде Петро Порошенко. У перемогу Володимира Зеленського вірять 21,4%, а Юлії Тимошенко – 20,2%.

Аудиторія опитування: населення України від 18 років і старше. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%. Терміни проведення дослідження: 9-15 березня 2019 р.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.