У колі нардепа Медуниці жителів Сумщини вважають українцями другого сорту?

Такий висновок напрошується з коментаря  виданню Sumy Today експерта «Бюро аналізу політики» нардепа Олега Медуниці  Віктора Бобиренка щодо підсумків голосування у Сумах і Сумській області.

На запитання «Чому так сталося, що на Сумщині не Порошенко, а Юлія Володимирівна опинилася на другому місці?» експерт відповів так:

«Сумська область – це штучне утворення. Яке зшите з кількох «лоскутів» різного історично-культурного походження.  Відповідно і голосують в області по-різному. Суми заселялися «понаєхавшими» з усієї області, тому теж мають свої електоральні особливості…

У 1920-роки саме тут народилося прислів’я: «Ми за радянську владу, але у сусідньому селі». Суміш лівацтва і хутірського націоналізму, а десь і провінційного побутового антисемітизму, формувала суміш поглядів. І, коли у 90-ті дозволили голосувати не за лінією партії, тут почалося».

Також Віктор Бобиренко вважає, що частина електорату Тимошенко на Сумщині вкрадена Зеленським:

«Війна далеко, і тому ненависть до влади пересилює страх перед Путіним. Ця частина електорату вкрадена ЗЕ у Юлі. Ви уявляєте, якби не було ЗЕ, який би Юля тут мала задєльчик.

Юля на другому місці в області лише тому, що не на першому. ЗЕ переманив у неї частину протестного електорату. Переважно втомленого від Юлі. Тобто, електорат є, а втілення протестних настроїв зістарилося і втратило довіру.

На третьому місці в Сумській області опинився Бойко. По ньому і Вілкулу ми можемо звіряти кількість адептів «руського міра» в області і його географічні особливості. Не будемо узагальнювати, але переважна більшість тих, хто проголосував за Бойка, хочуть миритися з Росією будь-якою ціною, працювати в Росії, дивитися Кисельова і хрестити з сусідами дітей в одній церкві. Весь північ області, значна частина Охтирського округу це показали».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.