Голова Сумської ОДА подякував жителям Сумщини за чесне і демократичне волевиявлення

«Прозоро, чесно, демократично і без зайвого ажіотажу», – так охарактеризував вибори 31 березня на Сумщині це під час брифінгу в Головному управлінні Нацполіції в Сумській області голова ОДА Микола Клочко, подякувавши за це правоохоронців і свідомих громадян.

За його словами, не менш важлива участь у виборчому процесі іноземних спостерігачів та спостерігачів від різних політичних сил, представників громадськості, в тому числі мережі ОПОРА.

Подякували громадськості за активну і свідому позицію у день виборів Президента України 31 березня Микола ЛУШПІЄНКО і координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Сумській області Ірина СТЕГНІЙ.

«Усі разом ми показали справді «клас», адже волевиявлення громадян пройшло спокійно і на високому рівні, – зазначив начальник ГУНП в Сумській області  Микола Лушпієнко. –  У день виборів ми зареєстрували 91 повідомлення від громадян. На щастя, кожне четверте мало інформаційний характер. Люди просто перестраховувалися, як-то кажуть, «дули на холодну воду», але я не бачу в цьому нічого поганого, адже такі повідомлення означають, що наші громадяни усвідомлювали необхідність проведення чесних виборів і намагалися внести свій вклад у це».

Учасники брифінгу закликали жителів Сумщини прийти на виборчі дільниці у другому турі і проголосувати.

«Хоча цього року явка на президентські вибори була вищою, ніж 2014 року, все ж хочу закликати жителів Сумщини бути більш активними у ІІ турі. За три наступних тижні ще раз проаналізувати всі «за» і «проти» і обов’язково прийти на вибори, – наголосив Микола Клочко. – А наше спільне завдання – забезпечити вільне волевиявлення громадян. Це доручення Президента України, Уряду, Міністра внутрішніх справ. І я впевнений, ми з цим завданням впораємось».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.