Міжнародні спостерігачі про перший і другий тури виборів на Сумщині

Представники європейської мережі організацій зі спостереження за виборами в Україні 2019 року (ENEMO),  Едуард Баланчук та Теона Гогішвілі-Чхіквадзе зустрілися  з головою  Сумської облдержадміністрації Миколою Клочком.

У день проведення виборів Президента України вони слідкували за всіма етапами процесу голосування на Сумщині: відкриття виборчих дільниць, голосування, підрахунок голосів та обчислення результатів голосування.

Як повідомили голові ОДА  спостерігачі ENEMO, вибори у Сумській області проводилися переважно у прозорий та ефективний спосіб, як правило, відповідно до законодавства та міжнародних стандартів.

Спостерігачі також зазначили, що голосування було організованим і без серйозних процедурних порушень, які б вплинули на легітимність результатів. Вони висловили впевненість, що ІІ тур виборів Президента України пройде також у позитивному руслі та із забезпеченням всіх належних умов для волевиявлення громадян.

Довідково. ENEMO –  мережа, що складається із 21 провідної організації з моніторингу виборів з 18 країн Європи та Центральної Азії, включаючи три країни Європейського Союзу.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.