Помер засновник журналу Playboy Х’ю Хефнер

Засновник чоловічого журналу Playboy Х’ю Хефнер помер у себе вдома на 92-му році життя, повідомляє телеканал CNN. Причина смерті поки невідома.

Х’ю Хефнер заснував Playboy в 1953 році, вклавши $600 зі своїх заощаджень і $10 тисяч інвестицій. Почавши з журналу, він побудував розважальну імперію, яка досягла піку розвитку в сімдесяті. Тоді в неї входили телешоу, джазовий фестиваль і мережа клубів з офіціантками в фірмовому одязі у вигляді кролячих вушок і хвостиків.

Майбутній засновник чоловічого журналу народився в 1926 році в родині бухгалтера та вчительки протестантського віросповідання. За його словами, це були хороші люди, які стримували всі свої пориви. У нього вдома заборонялося обійматися і цілуватися.

У 1944 році він закінчив середню школу і пішов на військову службу як кореспондент. Цей досвід став у нагоді Хефнеру при подальшій роботі в журналі Esquire, де йому прийшла в голову ідея створити власний журнал. Перший номер вийшов у грудні 1953 року з актрисою Мерилін Монро на обкладинці.

Останні роки життя Хефнер провів в своєму особняку, розважаючись з молодими жінками. Він не соромився зізнаватися, що користується віагрою для підтримки усталеного способу життя.

No Comments
xpress-admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.