Муженко розповів, коли Україна отримає летальну зброю

Підготовка процедурних питань щодо поставок Україні летальної зброї зі США здійснена, справа лише за політичним рішенням американського президента Дональда Трампа. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів начальник Генштабу – головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко.

“Така перспектива (щодо надання Україні летальної зброї – ред.) є, все переліки узгоджені, обговорені всі процедурні питання, очікуємо лише політичного рішення (в Білому домі – ред.)”, – зазначив український головнокомандувач.

Він також додав, що американське військове керівництво позитивно оцінює нинішній стан Збройних сил України.

“Американська сторона також висловлює позитивну оцінку процесам, які відбулися у нас в період з 2014 по 2017 роки, зокрема, щодо посилення оперативних можливостей ЗСУ”, – сказав Муженко.

За його словами, зараз стоїть питання щодо можливого розширення двостороннього співробітництва зі США в питаннях стратегічного реформування.

“Йдеться про введення змін в таких структурах як Генеральний штаб, види Збройних Сил, а також в самому Міністерстві оборони України – з метою поліпшення комунікацій і придбання відповідних можливостей не тільки на оперативному, але вже і на стратегічному рівні”, – додав Муженко.

No Comments
xpress-admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.