Розсекречені Трампом документи ЦРУ ставлять під сумнів самогубство Гітлера

Розсекречені документи з архівів ЦРУ побічно підтверджують, що нацистський лідер Адольф Гітлер не покінчив з собою в 1945 році, а втік до Латинської Америки, повідомляє УНН, з посиланням на архів організації.

Агент під кодовою назвою Cimelody-3 повідомив, що його інформатор спілкувався з колишнім есесівцем Філіпом Сітроеном, який нібито зустрічався з Гітлером після війни.У повідомленні наголошується, що, будучи співробітником Королівської голландської пароплавної компанії, Сітроен заявляв, що майже кожен місяць контактував з фюрером під час відряджень з Венесуели в Колумбію.

Додамо, що у січні 2017 року екс-співробітники британської та американської розвідок заявили, що вивчили 14 000 різних документів і дійшли до висновку, що Гітлер все ж вижив. За їхніми даними, фюрера вивезли в таємний табір нацистів в Аргентині. Співробітник ЦРУ Боб Баєр також стверджував, що Росія знала про це, а тому й досі не провела ДНК-експертизу щелепи Гітлера, яка зберігається в архіві ФСБ і, ймовірно, належить не фюреру, а його двійнику.

На фото: останній (?) прижиттєвий знімок Гітлера. 30 квітня 1945 року

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.