Теракт у Нью-Йорку: 8 загиблих, 10 постраждалих (ВІДЕО)

Вчора у  Нью-Йорку в результаті навмисного наїзду вантажівки (на фото) на пішоходів загинули щонайменше вісім чоловік і більше десяти постраждали. Встановлено особу терориста, він затриманий.

За попередньою інформацією – українських громадян серед загиблих або поранених немає.

Водій орендованої вантажівки – 29-річний Сайфуллах Саїпов. Він  направив вантажівку на людей, які перебували на велосипедній доріжці, а потім врізався у шкільний автобус. Після цього в з криками «Аллах акбар» вийшов з  нього, озброєний пейнтбольним і пневматичним пістолетами, і намагався втекти, але був поранений і затриманий поліцією.

Сайфуллах Саїпов прибув в США з Узбекистану у 2010 році і оселився  міста Тампа (штату Флорида).

За даними CNN з посиланням на правоохоронців, в автомобілі, яким було скоєно теракт, знайшли записку про те, що це було зроблено в ім’я «Ісламської держави».  При цьому в ІДІЛ поки відповідальність за теракт на себе не взяли. Тому слідчі схиляються до думки, що це «натхненна» терактами людина, а не спеціально підготовлений ІДІЛ терорист.

Однак звертає увагу та обставина, що теракт було скоєно саме у Нью-Йорку і поблизу відбудованого Всесвітнього торгового центру, який було зруйновано 11 вересня 2001 року, ніби як нагадування про ту трагедію чи натяк на більш масштабний теракт в подальшому.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.