Новенький Hyundai виграв в лоторею чоловік, який сидить у СІЗО… за угон автівки

Організатори рекламної гри «Удача на додачу», що проводиться найбільшою білоруської мережею магазинів «Євроопт», у подиві: вручити переможцеві новенький коричневий позашляховик Hyundai Creta не представляється можливим, оскільки цей переможець зараз знаходиться в СІЗО за підозрою … у викраденні автомобіля.

На дзвінок організаторів лотереї прямо після закінчення розіграшу відповіла дівчина на ім’я Ірина, яка розповіла, що переможець рекламної гри Костянтин Сирітка не може сам зняти трубку на своєму телефоні. В даний час він поміщений під варту, а в його відношенні порушено кримінальну справу.

Щоб дисконтна карта «Єврооп» не простоювала даремно, дівчина взятого під варту стала нею користуватися, купуючи продукти харчування зі знижками. Про те, що один з ігрових кодів на ім’я її бойфренда виграв позашляховик, дама дізналася тільки після дзвінка з «Євроопт».

Самі організатори рекламної гри тепер в подиві: з одного боку, її правила передбачають, що переможець зобов’язаний особисто з’явитися за призом. З іншого – зробити цього він не може з незалежних від нього причин. У той же час, згідно з Конституцією Білорусі, ніхто не може бути визнаний винним інакше, як за рішенням суду, а молода людина поки ще перебуває тільки під слідством.

Вирішити це питання юристи «Євроопт» планують після консультацій з фахівцями Міністерства антимонопольного регулювання і торгівлі, який курирує проведення рекламних ігор. Якщо буде вирішено не віддавати в’язню  заслужений приз на чотирьох колесах, то його отримає інший учасник – власник резервного коду.

Джерело: http://news.eizvestia.com/news_society/full/1912-neveroyatno-no-fakt-muzhchina-vyigral-novenkij-vnedorozhnik-otsizhivaya-v-sizo-srok-za-ugon-avtomobilya

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.