Названі тварини, які назавжди зникли на Землі у 2017 році

Одним із сумних підсумків 2017го став список зниклих видів тварин. За цей рік ми втратили відразу декількох представників багатої фауни Землі. Причому, названі тільки ті, яких зафіксував еколог Обернського університету (США) Девід Стін.

В цьому році в переліку виявилися кажан, кіт і кілька ящірок. Кіт-рибалка (на фото)  повністю зник з острова Ява (Індонезія), де завжди жив. А з острова Різдва, який розташований на північний захід від Австралії, пропали три види ящірок: гекон Лістера (Lepidodactylus listeri), синьохвостий сцинк і лісовий сцинк. Так само там зник ще один споконвічний мешканець – кажан Pipistrellus murrayi.

«Відверто кажучи, пригнічує постійно думати про те, що деякі істоти покинули наш світ назавжди і ми ніколи більше їх не побачимо. Але я вважаю, що це важливо для нас – знати про вимирання і втрати реальних видів, а не тільки статистичні дані », – пояснює вчений.

За словами Стіна, масового вимирання тваринного світу поки ще не відбувається. Але такі приклади – сигнал для людства: потрібно вживати заходів для збереження зникаючих видів.

Джерело: https://www.2000.ua/spectemy/itogi-2017/nazvany-zhivotnye_-ischeznuvshie-s-lica-zemli-v-2017-godu.htm

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.