30 тисяч євро отримав у спадок від покійної господині.. кіт Джеррі

В Італії кіт Джерррі (на фото),  який живе у місті Порденоне (північ Італії) отримав у спадок від померлої  господині 30 тисяч євро, повідомило вчора видання Messaggero Veneto.

Тепер Джеррі їсть креветки двічі на день –  вранці та вночі, і спить на чотирьох різних «ліжках», в залежності від настрою.

«Кіт Джеррі, – цитує видання слова дочки покійної – був  їй дуже дорогий:  більше, ніж син. Все, що залишається – це поважати побажання незвичайної жінки. Воно навчає нас поважати всі форми життя, щоб жити спокійно і в вірі в Бога, який розглядає всі істоти як такі, що мають однакову цінність».

Перші відгуки від італійців на цю інформацію були такі «Condivido pienamente cosa pensava la signora sul rispetto verso tutte le forme di vita! (Я повністю поділяю те, що дама думала про повагу до всіх форм життя!». “Gerry, gatto fortunate (Джеррі, щасливий кіт)»

А от іспанська мільярдер Антоніно Фернандес, який створив пивний бренд Corona, розпорядився своїми грошима дещо інакше: він заповів кожному жителю рідного села по 2,6 мільйона доларів.

Джерело: lastampa

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.