Опубліковані нові відео пожежі в Кемерові (ВІДЕО)

Ігор Востріков, який втратив у пожежі в Зимовій вишні сім’ю, показав кілька відео з камер спостереження, на яких зафіксовані початок пожежі та евакуація з палаючого торгового центру.
Житель Кемерова Ігор Востріков, що втратив сім’ю під час пожежі в торговому центрі Зимова вишня, показав кілька нових відео, на яких зафіксовані початок пожежі та евакуація людей. На одному з них видно місце початку пожежі, перші  люди, які побігли, а також момент, коли гасне світло. Це повний варіант запису, що вже публікувався в мережі в обрізаному відео.

Також опубліковано відео тисняви ​​на сходах у перші хвилини після початку пожежі. У коментарях до відео Востріков стверджує, що всі інші аварійні виходи в ТРЦ були закриті.

Ще на одному відео показаний коридор з кінотеатрами. На записі видно, що двері всіх кінозалів були відкриті. Через 13 секунд після початку відео приміщення заволокло густим димом, але люди виходили і після двох хвилин після початку пожежі.

Записи з камер спостереження Востріков отримав у МНС. За його словами, обробкою гігабайтів записів з десятків камер ТЦ займається всього одна людина.

No Comments
xpress-admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.