Знайдено німецький підводний човен, в якому, можливо, знайшов свою смерть Гітлер (ФОТО)

На дні протоки Скагеррак в Данії знайдено німецький  підводний човен U-352 (на фото), повідомив канал tv2nord.dk, на якому   намагалося втекти командування Третього рейху, а можливо і сам Адольф Гітлер,  у травні 1945 року.

Нагадаємо, згідно з версією Центрального розвідувального управління США, нацистський лідер Адольф Гітлер імітував своє самогубство і втік до Південної Америки. Саме таку версію побічно підтверджують документи, які розсекретили в ЦРУ. Нібито Гітлер під прізвищем Шріттельмайер переховувався в Колумбії.

Субмарина була виявлена ​​співробітниками Морського військового музею в Ютландії. По однією з версій, U-352 була потоплена шостого травня 1945 року британським бомбардувальником B24 Liberator. Однак її уламки досі не були знайдені. Саме тому і виникла теорія про те, що U-352 була використана керівництвом нацистської Німеччини для того, щоб втекти з країни.

Як повідомляють в музеї, субмарина перебувала на глибині 123 метрів неподалік від місця, позначеного британськими ВПС в 1945 році.За словами директора музею Герта Нормана Андерсена, U-352 була найсучаснішим підводним човном, побудованої німцями під час Другої світової війни. На озброєння надійшли лише дві подібні субмарини.

Співробітники Морського військового музею не планують піднімати підводний човен на поверхню. Тому з’ясувати, чи залишилися в неї будь-які коштовності, нібито захоплені гітлерівським командуванням, найближчим часом не вдасться.

Джерело: https://www.tv2nord.dk/artikel/sjaelden-tysk-ubaad-fundet-nord-skagen

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.