Завдяки праці астронома з США тепер можна почути музику Всесвіту (АУДІО)

Американський астроном Марк Хейєр перетворив інформацію про рух міжзоряного газу на музику, де кожен тип речовини прирівняв до музичного інструменту.

За допомогою спеціальної програми, яка може складати музику, використовуючи алгоритми, він став експериментувати зі способами зберігання інформації про міжзоряний простір, повідомили в університеті Массачусетса в Амхерсті.

Для обробки він взяв дані, які останні 20 років збирали різні радіотелескопи. Хейєр налаштував музичні характеристики згідно з властивостями газових хмар – висота звуку в композиції і тривалість залежить від швидкості міжзоряного газу.

Звуки ксилофону і фортепіано означають,що в цьому місці зашифрована інформація про молекулярний газ, саксофон веде партію іонізованого газу, акустична бас-гітара – атомарного.

За словами Хейєра, він ніяк не адаптував звуки під людський смак, тому був дуже здивований, коли результат виявився схожим на звичайну музику.. Один з його записів, зокрема, дуже схожий на відому джазову композицію Milky Way Blues

Фактично праця Хайєра підтверджує античне вчення (Платон, Аристотель)  про музично-математичний устрій Космосу.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.