В Google створили сервіс, який вирахує дату вашої смерті

Вчора розробники Google повідомили, що їм вдалося створити сервіс, який обчислює день відходу з життя. «Це спеціальна технологія, яка на основі машинного навчання і штучного інтелекту аналізує стан здоров’я і прогнозує дату смерті людини», – пише Аkket.com.

Йдеться про точність в кілька тижнів, а це дуже точний результат, тому як людина в середньому живе близько 75 років. Компанія Google вважає, що створена нею технологія в недалекому майбутньому стане доступна медикам – вона полегшить їх роботу і дозволить поставити більш точний діагноз пацієнтам.

. Спеціальний сервіс пошукового гіганта автоматично вирахує тривалість лікування, ймовірність його успішності, а також дату смерті пацієнта.

Найбільш ефективним новий алгоритм американської корпорації може виявитися для лікарів, які мають справу з раковими захворюваннями. Людям, у яких їх виявили, доводиться проходити тривале лікування, причому чим пізніша стадія хвороби, тим менше шансів на успіх.

Розробка Google допоможе лікарям обрати максимально правильну стратегію боротьби із захворюванням, а також дозволить чесно сказати людині, коли він помре, якщо ймовірність успіху лікування прагне до нуля. Так вважають в компанії.

Джерело: https://akket.com/raznoe/111534-google-sozdala-servis-predskazyvayushhij-datu-smerti.html

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.