Розміщення реклами

Вартість підготовки та  розміщення матеріалів на порталі Xpress:

Послуга Примітка Кількість знаків

(з пробілами)

Місце на першій сторінці Вартість, грн
Написання новинного повідомлення На основі інформації замовника Не більше 2-2,5 тис. 150
Розміщення новинного повідомлення( + за побажанням посилання на новину в соц.мережі) Знаходиться протягом тижня потім переходить на сторінку рубрики Не більше 2,5 тис. У стрічці новин 150
Написання інтерв`ю, статті На основі інформації замовника Більше 2,5 тис. 800
Розміщення інтерв’ю, статті (на першій стор. + за бажанням замовника  посилання на статтю в соц мережі) Стаття знаходиться протягом тижня,  потім переходить з першої на сторінку рубрики. Інтерв’ю через тиждень переходить в рубрику “Інтерв’ю”, залишаючись на першій сторінці Більше 2,5 тис. Ліва  сторона —  «Останні новини» 150
Розміщення банера Права  сторона над або під блоком “Прогноз погоди” 150 грн.на один тиждень

 

Додатково:

 1. 1. ЗНИЖКИ. Знижки на вказані розцінки діють за умов придбання клієнтом шляхом передоплати абонементу на три місяці (6,25%), на півроку (12,5%) або на рік (25%). Абонемент гарантує клієнту право на розміщення протягом вказаних термінів фіксованої кількості матеріалів (в т.ч. банерів), яку визначає сам клієнт.
 2. 2. Вартість розміщення матеріалів, що мають ознаки політичної реклами – плюс 100 % вартості цін, вказаних у Розцінках. Такі матеріали супроводжуються позначкою «Опубліковано на правах політичної реклами».
 3. 3. Матеріали, що містять ознаки комерційної реклами, маркуються редакцією позначкою «Опубліковано на правах комерційної реклами».
  4. Комерційні або політичні матеріали, які з бажанням клієнта не матимуть вищезазначених позначок, оплачуються на 50% дорожче.
  5. До усіх матеріалів замовник має надати фото форматом не менше 290х218 пікселів, 72 пікселі на дюйм. У разі відсутності фото клієнт уточнює, яке зображення бажане до матеріалу.
  6. Якщо для написання матеріалу потрібне відрядження, розходи на нього оплачує замовник окремо від вартості написання статті.
  7. До розміщення приймаються матеріали, які відповідають Закону України «Про інформацію». У разі розбіжностей тексту матеріалу із цим Законом редакція погоджує його із замовником.
  8. Прайс складений на 1. 01.2018 р. Вартість вказаних послуг може змінюватися, що відображатиметься на цій сторінці.

  E-mail: xpress0542@gmail.com